×
Loader

Sídlo firmy

Centex RS, spol. s.r.o.
Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava
Tel: +421 (47) 56 32 319
E-mail: centex@centex.sk

GOOGLE NAVIGÁCIA

Prevádzka

Školská 1503/21,
979 01 Rimavská Sobota
Tel: 047/563 23 19

GOOGLE NAVIGÁCIA

Servisné stredisko

Areál SOUP Buzitka,
985 41 Šávoľ
Tel.: +421 (47) 43 80 125

GOOGLE NAVIGÁCIA

Obchodné zastúpenie

Ing. Ján Albert
0905 649 543
albert@centex.sk
Ján Hanus
vedúci oddelenia ND
0917 768 825
hanus@centex.sk

Peter Malček
zástupca vedúceho odd. ND
0905 360 725
malcek@centex.sk

Peter Repka
ND New Holland, Case
0948 502 544
peter.repka@centex.sk

Ján Schvantner
ND Lemken, Krone, Kuhn atď.
0905 831 938
schvantner@centex.sk
Ing. Peter Kardoš
región RS, PT, RA, RV
0908 059 920
kardos@centex.sk

Ján Králik
región VK, LC, DT, ZV, KA
0905 586 078
kralik@centex.sk

Dušan Šouc
región BR, BB, ZH, ZA
0918 474 425
souc@centex.sk
Miroslav Ivarg
vedúci servisného oddelenia
0905 216 617
ivarg@centex.sk

Gabriel Pribišan
servis
0905 591 428
pribisan@centex.sk
Ing. Dušan Kapec
tech. podpora
0915 895 223
kapec@centex.sk
Stanislav Soták
región Michalovce, Trebišov
0917 889 282
sotak@centex.sk
Róbert Kubík
región Košice a okolie
0903 720 429
kubik@centex.sk
Ing. Silvia Kolesárová
administratívna pracovníčka
0908 787 936
kolesarova@centex.sk

Martin Škovranský
Predaj ND región TV, MI, SP, SO, SK, SV, HM, VT
0908 787 935
skovransky@centex.sk
Lukáš Hajduk
Predaj ND región KE, KE-okolie, PO, BJ, KK, PP, SN, SL, SB
0907 747 623
lukashajduk@centex.sk
Lukáš Hajduk
0907 747 623
lukashajduk@centex.sk


Štefan Figeľ
servisný technik

0908 056 073
 

© 2022 | Centex, s.r.o. designed by Webgaleria

Cookies Detaily
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.