| Tlač |

Lisy New Holland

Výhody lisov New Holland:
  • široká škála rozmerov balíkov
  • rôzne tvary balíkov
  • rozličné druhy viazania a systémy rezania
  • rozličné možností počítačového vybavenia

Katalóg strojov

Lis BR 6000

Lis New Holland BR /550, 560/

Lisy na okrúhle balíky BR 6000 sú vybavené pevnou lisovacou komorou Roll-BarTM pre rozmery balíka: šírka 1,2 m a priemer 1,25 m. Lisy z tejto série ponúkajú možnosť výberu šírky zberača, spôsobu podávania, druhov viazania, počítačového vybavenia a je možné ich doplniť aj rezacím ústrojenstvom CropCutterTM.

Lis Roll-Belt

Image

Lisy s označením Roll-Belt na okrúhle balíky sú lisy s variabilnou lisovacou komorou so šírkou balíka 1,2 m a nastaviteľným priemerom od 0,9 do 1,8 m.
Lisy sú vybavené 2 m širokým zberačom alebo 2,3 m širokým zberačom, ktorý umožňuje bez problémov zberať široké riadky produkované výkonnými kombajnami pri vysokej pracovnej rýchlosti. Samozrejmosťou je možnosť výberu podávacieho ústrojenstva a systému rezania.

Lis BigBaler

Image

Najmodernejšie a najvýkonejšie lisy na veľké hranaté balíky s maximálnou dĺžkou balíka 260 cm. Nové lisy reagujú na aktuálne požiadavky farmárov, ľahko si poradia s klasickými plodinami ako aj s plodinami pre bioenergetiku ako cuktrová trstina a kukuričné zbytky.

Lis BigBaler 1290 HD - Novinka

Image

Lis tvarovaných balíkov s najväčšou zlisovanosťou na trhu s rozmermi balíka – šírka 120 cm, výška 90 cm a maximálna dĺžka 300 cm. Balík s takýmito rozmermi predstavuje pre farmára ideálny spôsob konzervácie sena, slamy a senáže.